Pomoc dla weteranów podziemia antykomunistycznego

Wspólnie z Fundacją “Dziękujemy za Wolność” oraz Fundacją Wdzięczności tworzymy bazę danych wszystkich chętnych specjalistów – lekarzy, prawników, itp. – gotowych do udzielania wparcia w każdej postaci weteranom antykomunistycznego podziemia!

W reakcji na apele działaczy dawnych środowisk antykomunistycznych, nawołujących do wspólnej akcji na rzecz pomocy weteranom walk z komunizmem – ludziom, którym III RP nie wynagrodziła ich cierpień (choć ich oprawcom nie spadł włos z głowy!) – postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i wesprzeć działania Fundacji Wdzięczności i Fundacji Dziękujemy za Wolność!

Nie jest tajemnicą, że tysiące aktywistów dawnego podziemia, różnych odcieni i barw ideowych, nie znalazło dla siebie w “republice okrągłego stołu” swojego miejsca i właściwego uznania. Wielu z nich nie poradziło sobie, żyjąc nierzadko na pograniczu nędzy.

Prosimy zatem…

Każdy z Państwa, który w ramach swoich kompetencji i możliwości jest w stanie zadeklarować się do pomocy tym ludziom, proszony jest o podanie swoich danych w celu wpisania ich do fundacyjnej bazy danych.
Potrzeba szczególnie lekarzy specjalistów, geriatrów, psychologów, radców prawnych – gotowych do udzielania porad wszelkiego typu w ramach potrzeb tych RZECZYWIŚCIE WYKLUCZONYCH!!!!