Wesprzyj!

W naszym środowisku przewidujemy różne formy współpracy. W przypadku działalności społecznej kapitałem są czas, pieniądze, propaganda, wiedza, dobre chęci i zwyczajna działalność organizacyjna.

Członkostwo

Jeżeli chcesz poświęcić swój czas na działalność w zorganizowanej strukturze i ubogacić nas swą kreatywnością i doświadczeniem – zapraszamy do Stowarzyszenia Patriotycznego Silesia Superior. Każdego kandydata musi zarekomendować przed zarządem dwóch członków stowarzyszenia.

Każdy członek ma m.in. obowiązek opłacania składki członkowskiej w wysokości 10 zł miesięcznie. Można tego dokonać przelewem na konto stowarzyszenia:

Stowarzyszenie Patriotyczne Silesia Superior
32 1020 2368 0000 2302 0475 9918
PKO BP S.A.

Wolontariat

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w zarządzaniu projektami pod okiem najlepszych – zgłoś się do wolontariatu. Szczególne ogłoszenia będą zamieszczane na stronie naszej fundacji w serwisie LinkedIn.

Wsparcie eksperckie

Jeżeli posiadasz talenty, z których możemy skorzystać – możesz zostać naszym stałym współpracownikiem. Mile widziani będą naukowcy, historycy, ekonomiści, tłumacze, graficy czy publicyści.

Współpraca międzyorganizacyjna

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi instytucjami i środowiskami. Na chwilę obecną mamy bardzo dobry kontakt z następującymi podmiotami:

  1. Śląski Kurier Wnet,
  2. Śląsk i Polska,
  3. Kongres Polaków w Republice Czeskiej
  4. katowicki oddział Stowarzyszenia Katolickiego Civitas Christiana,
  5. Śląskie Środowisko Wiernych Tradycji Łacińskiej,
  6. Światowy Kongres Kresowian.

Wsparcie finansowe

Jeżeli popierasz naszą działalność wyraź to regularnymi wpłatami na rzecz naszej fundacji. Każda wpłata będzie przeznaczona na cele statutowe. Regularne wsparcie nawet kwotą 10, 20 czy 50 zł miesięcznie pozwala nam dalej aktywnie działać na rzecz Polskiego Śląska i Ślązaków.

Wpłaty można dokonać na konto fundacji:

Fundacja Patriotyczna Silesia Superior
05 1240 2959 1111 0010 5508 7684
Bank Pekao S.A.

W chwili obecnej jesteśmy w trakcie starania się o status Organizacji Pożytku Publicznego dla naszej fundacji, dzięki czemu będziecie mogli przekazywać nam 1% swojego podatku.